Докладніше: Чемпіонат світу з футболу 2014 (кваліфікаційний раунд, УЄФА)
Кваліфікаційний раунд чемпіонату світу з футболу 2014 в зоні УЄФА у Групі I визначив учасника ЧС-2014 у Бразилії від УЄФА. Ним стала збірна Іспанії, Франція вийшла до стадії плей-оф кваліфікаційного турніру.
Турнірна таблиця
Команда кваліфікувалась
Команда вийшла до плей-оф
Команда не кваліфікувалась
Результати матчів
Розклад матчів був узгоджений на зустрічі в Парижі, Франція 23 вересня 2011.[1]
7 вересня 2012 21:00 UTC+4
|
Стадіон імені Бориса Пайчадзе, ТбілісіГлядачів: 28 000 Арбітр: Станіслав Тодоров (Болгарія) |
7 вересня 2012 21:30 UTC+0
|
11 вересня 2012 21:30 UTC+4 |
11 вересня 2012 21:00 UTC+2 |
12 жовтня 2012 18:30 UTC+3 |
12 жовтня 2012 21:00 UTC+3 |
16 жовтня 2012 19:00 UTC+3 |
16 жовтня 2012 21:00 UTC+2 |
22 березня 2013 20:45 UTC+1 |
22 березня 2013 21:00 UTC+1 |
26 березня 2013 21:00 UTC+1 |
Олімпійський, ГельсінкіГлядачів: 24 916 Арбітр: Елі Хацмон (Ізраїль) |
11 червня 2013 20:00 UTC+3 |
6 вересня 2013 21:15 UTC+3 |
Динамо Арена, ТбілісіГлядачів: 25 000 Арбітр: Фират Айдинус (Туреччина) |
6 вересня 2013 21:30 UTC+3 |
10 вересня 2013 21:00 UTC+4 |
10 вересня 2013 22:00 UTC+3 |
11 жовтня 2013 22:00 UTC+2 |
15 жовтня 2013 21:00 UTC+2 |
15 жовтня 2013 21:00 UTC+2 |
Карлос Бельмонте, АльбасетеАрбітр: Флоріан Маєр (Німеччина) |
Бомбардири
- 5 голів
- 4 голи
- 3 голи
- 2 голи
Примітки
- ↑ Составлен календарь матчей отборочного раунда ЧМ-2014 [List of qualifiers for 2014 World Cup]. Belarus Football Federation. 23 вересня 2011. Архів оригіналу за 7 жовтня 2011. Процитовано 2 листопада 2011. (рос.)
Джерела
- Розклад матчів і результати на сайті ФІФА [Архівовано 17 серпня 2012 у Wayback Machine.] (англ.)
Чемпіонат світу з футболу 2014 (кваліфікаційний раунд) |
---|
| АФК | Перший раунд · Другий раунд · Третій раунд · Четвертий раунд · П'ятий раунд |
---|
| КАФ | Перший раунд · Другий раунд · Третій раунд |
---|
| КОНКАКАФ | Перший раунд · Другий раунд · Третій раунд · Четвертий раунд |
---|
| КОНМЕБОЛ | Перший раунд |
---|
| ОФК | |
---|
| УЄФА | Перший раунд (Група A · Група B · Група C · Група D · Група E · Група F · Група G · Група H · Група I) · Другий раунд (плей-оф) |
---|
| Плей-оф | АФК проти КОНМЕБОЛ · КОНКАКАФ проти ОФК |
---|
|